Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Swimmingpool Opvarmet swimmingpool |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Spa og afslapning Jacuzzi | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas ligger i San José del Cabo og tilbyder indkvartering med Jacuzzi og et spabad. Villa har 8 badeværelser og et udstyret køkken.
Når du bor på dette sted, vil du være 4 km fra Dolphin Discovery Los Cabos og 6 km fra Parroquia San Jose. Du kan komme til Beach Club om få minutter i bil.
Indkvartering på Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas består af 6 soveværelser.
- Lokale seværdigheder
- Questro Golf2185 km
- Dolphin Discovery Los Cabos3923 km
- Flodmundingen i San Jose4933 km
- Lufthavne
- San Jose Cabo Lufthavn22 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Sikkerhedspengeskab
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Tørretumbler
Aktiviteter og afslapning
- Opvarmet swimmingpool
- Have
- Grillfaciliteter
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
På værelset
- Klimaanlæg
- Vaskemaskine
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger San Jose Cabo fra Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas?
Der er 25 km mellem San Jose Cabo og Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas?
Villa Tranquilidad 6Br By Cabo Villas accepterer betalingsmetoder som Visum, American Express og Opdage.